Lioni dla potrzebujących na Ursynowie

Udało się!!!! Żywność zakupiona z funduszy grantowych Lions Clubs International Foundation przez członkinie Lions Club Warszawa Arka dla uchodźców wojennych z Ukrainy 21.10.2022 r. znalazła się w punkcie pomocowym #Stowarzyszenia Ariadna na wysokim I piętrze, dzięki łańcuchowi ludzi dobrej woli.

Dziękujemy Lionom z całego świata za wsparcie finansowe, Leo Club Warszawa, CrossFit ELEKTROMOC, Urzędowi Gminy Warszawa Ursynów, mieszkańcom Ursynowa. Ta bezinteresowna, spontaniczna, wspólna praca przy rozładunku dwóch ciężarówek pokazuje nasze wielkie i piękne serca WE SERVE!

We made it!!! Warsaw Ursynów Commune Inhabitants of Ursynów. This selfless, spontaneous, joint work on unloading two trucks shows our big and beautiful hearts WE SERVE!

Magdalena Bulanowska
I Wiceprezydent LC Warszawa Arka