Artykuły

Koncert dla powodzian w Muszynie i Krynicy Zdroju

Choć sezon ogórkowy w pełni LC Warszawa Arka ociera pot z czoła i nie czekając na czas pourlopowy działa na rzecz powodzian. Z inicjatywy koleżanki klubowej Hanny Sobiech, zorganizowałyśmy dwa koncerty - 31.07 i 1.08.2010 r. w Muszynie i Krynicy Zdroju. Razem z PolCanArtem, przy wsparciu Urzędu Miasta Muszyna i Krynica Zdrój oraz  dzięki sponsorom m.in. firmie SOBTRADE udało nam się zebrać kwotę 8.590 zł. Nie wykluczamy dalszych wpływów na specjalnie otwarte na tę inicjatywę konto.
Przed publicznością wystąpili znakomici śpiewacy, którzy goszczą na scenach polskich i międzynarodowych: Agata Marcewicz–Szymańska (sopran) i Piotr Rafałko (tenor).
Aleksander Ładysz, który talent muzyczny odziedziczył po ojcu Bernardzie Ładyszu. Na estradzie gościł też Zespół Tańca Artystycznego „Miniatury” Władysława Szlęka. Artystom przygrywała Orkiestra Zdrojowa pod dyrekcją Mieczysława Smydy.
Wstęp na koncerty był darmowy, ale każdy mógł wesprzeć akcję, kupując cegiełkę wartości 25 zł. Licytowano też siedem złotych cegiełek – każda ok. 400 zł. Zebrane fundusze zostaną przekazane najbardziej potrzebującym mieszkańcom Muszyny, Krynicy i Powroźnika. Tych najdotkliwiej poszkodowanych przez powódź.
Jesteśmy jeszcze w posiadaniu cegiełek, więc jeśli ktokolwiek chciałby jeszcze wesprzeć naszą akcję, proszę o kontakt 602 642 921 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Specjalne podziękowania składam na ręce koleżanek klubowych za wyjątkowe zaangażowanie i pracę podczas koncertów. Dla Hanny Sobiech, Ewy Hełki, Joli Modrzewskiej i Hani Pokropek

Anna Uścińska
Prezydent LC Warszawa Arka kadencji 2010/2011