Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » pozyskiwanie funduszy » Koncert dla powodzian w Muszynie i Krynicy Zdroju
Tegoroczną ostatnią sobotę karnawału (10 lutego 2018 roku) spędziłyśmy wraz z naszymi gośćmi w rytmie tanga. Dzięki uprzejmości władz Akademii... więcej
10/02/2018
W dniu 14 marca 2015 roku w Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina, dzięki uprzejmości Jego Magnificencji Rektora Profesora... więcej
14/03/2015
Koncert, a właściwie Recital TRIO Prońko–Raminiak-Wendt odbył się 1 marca 2014 r. w sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w... więcej
01/03/2014
01/08/2010
Koncert odbył się miesiąc temu, a my ciągle wspominamy go pełne emocji. Myślę tu o VI Koncercie Charytatywnym LC Warszawa Arka i o gwieździe tego... więcej
28/02/2009
To był już V Koncert Charytatywny Lions Club Warszawa Arka; tym razem zorganizowany pt. „Czesław Niemen-wspomnienie”. Sala koncertowa Akademii... więcej
09/02/2008

Koncert dla powodzian w Muszynie i Krynicy Zdroju

Choć sezon ogórkowy w pełni LC Warszawa Arka ociera pot z czoła i nie czekając na czas pourlopowy działa na rzecz powodzian. Z inicjatywy koleżanki klubowej Hanny Sobiech, zorganizowałyśmy dwa koncerty - 31.07 i 1.08.2010 r. w Muszynie i Krynicy Zdroju. Razem z PolCanArtem, przy wsparciu Urzędu Miasta Muszyna i Krynica Zdrój oraz  dzięki sponsorom m.in. firmie SOBTRADE udało nam się zebrać kwotę 8.590 zł. Nie wykluczamy dalszych wpływów na specjalnie otwarte na tę inicjatywę konto.
Przed publicznością wystąpili znakomici śpiewacy, którzy goszczą na scenach polskich i międzynarodowych: Agata Marcewicz–Szymańska (sopran) i Piotr Rafałko (tenor).
Aleksander Ładysz, który talent muzyczny odziedziczył po ojcu Bernardzie Ładyszu. Na estradzie gościł też Zespół Tańca Artystycznego „Miniatury” Władysława Szlęka. Artystom przygrywała Orkiestra Zdrojowa pod dyrekcją Mieczysława Smydy.
Wstęp na koncerty był darmowy, ale każdy mógł wesprzeć akcję, kupując cegiełkę wartości 25 zł. Licytowano też siedem złotych cegiełek – każda ok. 400 zł. Zebrane fundusze zostaną przekazane najbardziej potrzebującym mieszkańcom Muszyny, Krynicy i Powroźnika. Tych najdotkliwiej poszkodowanych przez powódź.
Jesteśmy jeszcze w posiadaniu cegiełek, więc jeśli ktokolwiek chciałby jeszcze wesprzeć naszą akcję, proszę o kontakt 602 642 921 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Specjalne podziękowania składam na ręce koleżanek klubowych za wyjątkowe zaangażowanie i pracę podczas koncertów. Dla Hanny Sobiech, Ewy Hełki, Joli Modrzewskiej i Hani Pokropek

Anna Uścińska
Prezydent LC Warszawa Arka kadencji 2010/2011