LIONS CLUB WARSZAWA ARKA
zainaugurował swoją działalność 19.02.2000 r. jako trzeci klub kobiecy w Warszawie. Mentorem był późniejszy Gubernator Okręgu 121 Polska Past Gubernator Tadeusz Kulczycki z LC Warszawa, a klubem wprowadzającym LC Warszawa Nike. Obecnie klub tworzy 21 pań, które połączyła idea „jesteśmy dla innych i z innymi”, jak również przyjemność realizowania się w działaniach pomocowych przy wykorzystaniu swoich umiejętności, wiedzy czy pasji. Głównymi beneficjentami są dzieci z Domu Dziecka Julin...
PREZYDENT
KLUBU
w kadencji 2020/2021

Janina Stańska-Staniewska

W walce z koronawirusem [2]

Dziś przekazałyśmy 100 fartuchów ochronnych dla pracowników naszego podopiecznego DPS "Kombatant"!!! To następna transza pomocy po przekazanych wcześniej przyłbicach ochronnych. Jutro przeszukamy hurtownie, aby zamówić bardzo potrzebne teraz maseczki ochronne.

Today we have passed 100 protective aprons for employees of our charge DPS "Kombatant" !!! This is the next tranche of assistance after the protective helmets previously given. Tomorrow we will search the wholesalers to order now much needed face masks.