LIONS CLUB WARSZAWA ARKA
zainaugurował swoją działalność 19.02.2000 r. jako trzeci klub kobiecy w Warszawie. Mentorem był późniejszy Gubernator Okręgu 121 Polska Past Gubernator Tadeusz Kulczycki z LC Warszawa, a klubem wprowadzającym LC Warszawa Nike. Obecnie klub tworzy 21 pań, które połączyła idea „jesteśmy dla innych i z innymi”, jak również przyjemność realizowania się w działaniach pomocowych przy wykorzystaniu swoich umiejętności, wiedzy czy pasji. Głównymi beneficjentami są dzieci z Domu Dziecka Julin...
PREZYDENT
KLUBU
w kadencji 2020/2021

Janina Stańska-Staniewska

W walce z koronawirusem [3]

Dziś [23.04.2020 r.] znowu odwiedziłyśmy nasz podopieczny Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Warszawie, przekazując dla personelu 400 szt maseczek ochronnych, gogle i przyłbice. Chętnych zapraszamy do współpracy! WE SERVE.

Today, we again visited our Social Welfare Home in Warsaw, handing over 400 protective masks, goggles and helmets to the staff. We would like to invite you to cooperation! WE SERVE.