LIONS CLUB WARSZAWA ARKA
zainaugurował swoją działalność 19.02.2000 r. jako trzeci klub kobiecy w Warszawie. Mentorem był późniejszy Gubernator Okręgu 121 Polska Past Gubernator Tadeusz Kulczycki z LC Warszawa, a klubem wprowadzającym LC Warszawa Nike. Obecnie klub tworzy 21 pań, które połączyła idea „jesteśmy dla innych i z innymi”, jak również przyjemność realizowania się w działaniach pomocowych przy wykorzystaniu swoich umiejętności, wiedzy czy pasji. Głównymi beneficjentami są dzieci z Domu Dziecka Julin...
-----------------Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP.

------------------

PREZYDENT
KLUBU

w kadencji 2023/2024

Pulmotrainery® dla podopiecznych szpitala Lindleya w Warszawie

W dniu 11 grudnia 2020 r. członkinie LC Warszawa Arka przekazały pulmotrainery® dla Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej - Odcinek COVID Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Lindleya w Warszawie.
Jest to innowacyjne urządzenie do rehabilitacji oddechowej, które umożliwia korzystanie z pozytywnych efektów dodatniego ciśnienia wydechowego oraz wibracyjnego masażu dróg oddechowych.
Pulmotrainer® pomaga usuwać wydzielinę z płuc oraz poprawia pracę płuc i ich natlenienie. Co jest szczególnie ważne przy rehabilitacji oddechowej pacjentów w przebiegu infekcji COVID19.
Ze szpitala otrzymaliśmy wiadomość, że część pulmotrainerów już otrzymali pacjenci celem ich stosowania. Mamy nadzieję, że przyczynią się one do szybszego powrotu do zdrowia po przebytej infekcji :)